Iza Macudzińska powiększała pośladki?
Iza Macudzińska żyje jak królowa. Bohaterka głośnego programu stacji TTV bawi się obecnie na Malediwach, skąd opublikowała pierwsze zdjęcia. -Pozdrowienia z urlopu kochani przesyłam wam troszkę tego słoneczka - napisała pokazując ciało w kusym bikini. Wakacyjne kadry Macudzińskiej wywołały niemało kontrowersji.
Fotka, na której gwiazda "Królowych życia" dumnie pręży pośladki jest jest ochoczo komentowana przez internautów. W sieci aż huczy od tego, że Izabela Macudzińska-Borowiak powiększyła sobie pośladki!
Kurde no fajny ten zadeczek ale myślałam że masz tak z natury bez pomocy
Ta pupa nie wygląda naturalnie
Jak dla mnie zrobiona i nie tylko pupa - piszą w komentarzach internauci.
[instagram]https://www.instagram.com/p/COXStoepTdA/[/instagram]
Iza Macudzińska nie omieszkała odpowiedzieć na zarzuty internautów.
Kiedyś ważyłam 10 kilogramów mniej. Jednym wchodzi tu, innym gdzie indziej. Ja od dziecka miałam nabite, duże pośladki. Teraz ważę 69 kg, kiedyś 51-53. Wolę siebie w wersji większej, kiedyś byłam za chuda. Wolę pełniejsze kształty Brak mi słów, jak każdy wnika w każdy cm mojego ciała. Ciekawe, gdzie jeszcze mi zajrzą. Już widzę te powiększania zdjęć przez ludzi, aby tylko coś wyszukać. No cóż, niektórzy mają tyłek od dziecka, inni cycki, jedni mają to i to lub nie mają wcale. Ale co komu do tego. NIC!!! Szukajcie sobie dalej, ja lecę opalać te moje duże okrągłe 4 litery i myślcie sobie, co chcecie. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, wiem swoje i tyle, a reszta to już Wasz problem - napisała.
Co o tym sądzicie? Też uważacie, że pośladki gwiazdy TTV wyglądają nienaturalnie?
Źródło: TTV/x-news
