"Królowe życia". Rafał i Gabriel już do siebie wrócili! Oszukali fanów i widzów?

Redakcja Telemagazyn
fot. Instagram.com/@ttv.pl
fot. Instagram.com/@ttv.pl
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to sympatyczna para gejów z "Królowych życia". Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w Internecie. Widzowie od początku sugerowali "ustawkę". Plotki na ten temat nie ucichną, bo Gabriel i Rafał już do siebie wrócili! Oszukali fanów?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wrócili do siebie

Premierowy odcinek 7. sezonu "Królowych życia" wprawił widzów w osłupienie. Okazało się bowiem, że Gabriel Seweryn i Rafał Grabias postanowili się rozstać. Sympatyczna para gejów była już sobą zmęczona i nie udźwignęła ciężaru własnych problemów. Niemal od razu po emisji premierowego odcinka 7. sezonu "Królowych życia" w sieci zawrzało. Fani programu zarzucali stacji TTV, że wyreżyserowała rozstanie ulubieńców widzów, aby podbić oglądalność.

Jak się jednak okazuje Gabriel Seweryn i Rafał Grabias postanowili dać sobie drugą szansę. W sobotę (5.10) Gabriel opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje Rafała. Wygląda na to, że udało im się zażegnać kryzys.

Niestety widzowie, którzy poczuli się oszukani dopytują teraz w komentarzach, po co była ta cała szopka.

Wszystko pod publikę ale życzę powodzenia

Kiedyś te uczucia może i były naturalne... Teraz znając Telewizyjne tricks można powiedziec ze grało się pod „publiczkę” - bez hejtu, to moje odczucia. Miłości życzę - prawdziwej nie telewizyjnej

Pod zdjęciem Gabriela nie brakuje jednak pozytywnych komentarzy. Wielu internautów jest zadowolonych z obrotu sprawy i nadal kibicuje parze. Wy też trzymacie za nich kciuki?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

a
ala
śmieszni są i b. duza róznica wieku
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn