"Łzy Cennet" odcinek 62. Selim oświadcza się Cennet. Zdesperowana Melisa próbuje zabić rywalkę!! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Melisa została wysłana przez Mahira do Londynu. W 62. odcinku serialu "Łzy Cennet" okaże się jednak, że dziewczyna nie wyjechała i wciąż planuje zemstę na Cennet. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 62. odcinku "Łez Cennet"!

"Łzy Cennet" odcinek 62. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Melisa (Zehra Yılmaz), która okryła wstydem całą rodzinę, została wysłana przez Mahira (Hazım Körmükçü) do Londynu. Sytuacja miała uspokoić się, a ona powinna mieć czas, aby ochłonąć. Dziewczyna jest jednak zdeterminowana, aby zemścić się na Cennet (Almila Ada) za to, że Selim (Berk Atan) ją został.

W 62. odcinku serialu "Łzy Cennet" okazuje się, że Melisa nie wyjechała do Londynu i coś knuje. Próbuje potrącić Cennet samochodem! Na szczęście w ostatniej chwili ratuje ją Kaya. Wieczorem rodziny Cennet i Selima spotykają się u Mukaddes (Güler Ökten), gdzie dochodzi do oficjalnych zaręczyn zakochanych. Kaya niby żartuje, ale robi Cengizowi (Şencan Güleryüz) aluzje na temat śmierci Ryzy.

Rodzice Melisy dowiadują się, że ta nie dotarła do Londynu. Dziewczyna idzie do Cennet i grozi jej, przystawiając nóż do jej szyi! Omer (Oktay Çubuk) widzi, jak Melisa zabiera dokądś Cennet. Zaczynają się nerwowe poszukiwania. Załamana Melisa jest zdesperowana.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn