"M jak miłość". Dominika Figurska jest w ciąży. Aktorka i posłanka oczekuje z mężem narodzin szóstego dziecka

Adriana Słowik
fot. sławomir kowalski / polska press
fot. sławomir kowalski / polska press
Dominika Figurska jest w szóstej ciąży. Radosną nowiną z mediami podzielił się już mąż aktorki i posłanki - Michał Chorosiński. Znana jest już płeć i przybliżony termin porodu. Chłopiec czy dziewczynka?

Dominika Figurska jest ciąży

Dominika Figurska i Michał Chorosiński oczekują narodzin szóstego dziecka. Informację ujawnił jako pierwszy poseł Piotr Uściński. -Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego - powiedział podczas konferencji w Urzędzie Miasta w Ząbkach.

Niedługo potem informację w rozmowie z Faktem potwierdził mąż posłanki i aktorki.

To prawda znów zostanę tatą. Żona czuje się bardzo dobrze. To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni – przekazał Michał Chorosiński.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński wychowują na razie piątkę dzieci: Anastazję (ur. 2003), Matyldę (ur. 2005), Józefa ( 2007), Piotra (ur. 2012) oraz Jana (ur. 2014). Para od początku chciała stworzyć dużą rodzinę.

Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem. Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie - mówiła kilka lat temu w "Dzień Dobry TVN" aktorka.

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Parze serdecznie gratulujemy!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze 84

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mika
Niech ma i 20 tych dzieci tylko niech obieca że więcej do.polityki nie pójdzie, bo robi z siebie wariatke.
G
Gs
Baba do utrzymania 15tys.co miesiąc i dalsze sukcesy w zycju na porodówce.
M
Mika
Ludzie z kad w was tyle nienawiści i głupoty jestem matką trójki dzieci już dorosłych. Dzieci to szczęście i cały sens życia. Dużo szczęścia pani Dominiko i pociechy z dzieci.
A
Asia
Gratulacje ci co sa zlosliwi albo nie maja sami rodzinego szczesiciis sa zgozchniali nie wart nawet czytac bo trzeba byc glupim Polakiemzeby byc yakim hipokrytom wszystkiego dobrrgo
M
Matka polka z 2dzici
Jak na aktorstwie nie idzie na polityce trzeba robić dla Kaczyńskiego bo na niczym innym się nie zna a to co jej dobrze wychodzi to robi! Gratuluję siły i dzieci samopas bo nie wierzę że się Pani nimi zajmuje!!!
M
Max
Tak 500 plus to na potęgę robią . Państwo powinno też pomagać tym którzy dzieci niemaja.
L
Luna
Tania siła robocza. Z całego serca życzę powodzenia,bo może być ciężko...
N
NIMFA
Pusta jest jak dzban, nadaje sie tylko do rodzenia dzieci.
A
Aga
I 3000 będzie na waciki
B
Beakal
Odkad pamietam pani Figurska nic nie robi tylko rodzi .
B
Beakal
Odkad pamietam pani Figurska nic nie robi tylko rodzi .
M
Mania
Wspaniale,gratulacje dla Państwa ❤⚘
G
Gość
Kiedyś nie było 500+ a ludzie po pięcioro i dzieśięcioro mieli dzieci a teraz jak ktoś zrobi sobie kolejne to już bo na 500+ liczy. Zazdrościćie to zróbcie sobie dzieci, w każdym kraju dostaje się coś na dzieci ale w pl to wielka afera bo 500+.
A
Alicja
Ja też mam czwórkę już dorosłych dzieci i jestem bardzo szczęśliwa z tego tytułu i dlatego życzę P. Dominice wszystkiego dobrego bo dzieci to skarb najcenniejszy
M
Mmm
Rodzicom gratuluję i życzę rodzince zdrowia. A niektórym komentującym współczuję stereotypowego myślenia. Wstyd mi za was.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn