"M jak miłość" odcinek 1390. we wtorek, 16.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv
Marcin (Mikołaj Roznerski) gotowy jest na wszystko dla dobra dzieci. Chodakowski rozważa nawet ucieczkę za granicę. -Gdyby Iza żyła… wszystko wyglądałoby inaczej. A tak… jestem pod ścianą! I mam tylko dwa wyjścia. Pierwsze – wyjechać, zniknąć. Drugie – zostać i sądownie walczyć o Maję, ale wtedy to Artur z nią zniknie, a ja nigdy jej już nie zobaczę. Co z tego, że wygram sprawę w sądzie?
Marcin będzie przekonany, że Iza (Adriana Kalska) nie żyje, a los małej Mai leży tylko w jego rękach. Chodakowski po kolejnej rozmowie z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) w 1390. odcinku "M jak miłość" postanowi oddać się w końcu w ręce policji.
Wcześniej odkryje jednak, że Mai coś dolega i od razu pojedzie z córką do szpitala, a tam zostanie aresztowany. Tymczasem Artur (Tomasz Ciachorowski) wykorzysta okazję i zgłosi się na oddział jako ojciec Mai. Czy Skalski na zawsze odbierze Marcinowi córkę?
