"M jak miłość" odcinek 1497. Kinga zdradzi Piotrka?! Przystojny nauczyciel zacznie ją podrywać [CO SIĘ WYDARZY]

W 1497. odcinku serialu "M jak miłość" Kinga zacznie umawiać się na spotkania z nauczycielem córki! Czy to już zdrada? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1497. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Lenka (Maria Głowacka), córka Zduńskich, sprawia ostatnio spore problemy wychowawcze i zmusza rodziców do częstszych kontaktów z ich szkolnych wychowawcą, Kordianem (Marek Braun). Jaki będzie tego efekt?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1497. odcinku serialu "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie być zazdrosny o przystojnego nauczyciela. - Dobrze słyszałem? Jesteś umówiona z panem Kordianem? - zapyta Kingę (Katarzyna Cichopek), gdy usłyszy, że ta znów ma się spotkać z wychowawcą Lenki.

Zduńska nie będzie zainteresowana innymi mężczyznami, skupi się na pracy i rodzinie, lecz tego samego nie można powiedzieć o Kordianie, któremu właścicielka Bistro zdecydowanie wpadnie w oko. Nauczyciel będzie częstym gościem w knajpce Zduńskiej.

Czy Kinga będzie wierna mężowi? A może nauczyciele zdoła poderwać atrakcyjną mamę swojej niesfornej uczennicy?

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn