"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv
W ostatnim odcinku minionego sezonu serialu "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) musiał wyjechać do Piaseczna. Chłopak ma pracować w tamtejszym hospicjum, aby odpokutować swoje narkotykowe ekscesy, które mało co nie pozbawiły Magdy (Anna Mucha) życia!
"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!
Budzyński (Krystian Wieczorek) zagroził wówczas, że jeśli Łukasz nie zgodzi się na jego warunki, to o wszystkim powiadomi policję. Wojciechowski z ciężkim sercem pożegnał się z Katią (Joanna Jarmołowicz) i opuścił Warszawę. Wszystko wskazuje jednak na to, że młody mężczyzna zbyt długo nie wytrzyma na wygnaniu!
W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Łukasz ponownie pojawi się w restauracji Otara (David Gamtsemlidze) i Katii. Chłopak będzie musiał pertraktować ze strażnikami miejskimi, których Aga (Ina Sobala) naśle na gruzińską restaurację w jednym z kolejnych aktów sąsiedzkiej wojenki.
Co zrobi Budzyński, gdy dowie się, że Łukasz nie dotrzymał słowa? A może sam daruje mu karę?
