Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka! Chłopiec otrzyma imię staropolskie

Redakcja Telemagazyn
fot. sylwia dabrowa / polska press
fot. sylwia dabrowa / polska press
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w 2020 roku zostaną rodzicami. Małżeństwo w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" opowiedziało o staraniach o dziecko. Jak dowiedzieli się, że zostaną rodzicami?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą rodzicami. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o swoich staraniach o dziecko i emocjach towarzyszących ciąży Małgosi. Prowadząca "Projekt Lady" wyznała, że ciążę znosi bardzo dobrze, ale sporo już przytyła.

Sporo przytyłam w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w 2020 roku powitają na świecie syna. Para wybrała już dla niego imię, ale nie chcieli go na razie ujawnić w wywiadzie. Wszystko jednak wskazuje na to, że chłopiec będzie nosił staropolskie imię.

Gdyby ktoś miał pomysł na piękne staropolskie imię, to otwieramy konkurs – żartowała prowadząca "Projekt Lady".

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 10

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kw
Ja mam fajny pomysł.Czytałam kiedyś wywiad z Krzesimirem Debskim,jak niektórzy znajomi przekręcali jego imię Najlepszy był Krzywomiecz i Kwasiżur,o ile dobrze pamiętam.
g
gienia
Pani Małgosiu i Radosław proszę dać na imię Franciszek zdrobniale będzie Franuś i będzie Tadzio Staś i Franuś cudne imiona .
J
Jarson
Chcialem zapytać czy będzie bezpośrednią transmisja z przecięcia pepowiny przez Radziła ?
R
Radek
To nie ciaza, to wzdecie starej baby
E
Ee
Wstretne wiejskie jak i te przerobione koczkodan stare
K
Kamila
Antoś
G
Gosc
Weszłam, tylko po to żeby napisać! Jesteście przereklamowana, na mdłości mnie bierze. Wszędzie gdzie się wejdzie Rozenek z Majdanem. Jak Filip z konopi.
R
Rentier
Polskie imię jest ładne a nie jakieś alany
G
Gość
Uwielbiam imię Franek , Antek... Trzymam kciuki . Pozdrawiam serdecznie ♥️♥️ Gosiu.
g
gienia
Pani Małgosiu, dajcie na imię Franciszek, jest Staś, Tadzio a Franuś to będzie śliczne imię.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn