Miuosh najostrzejszym jurorem w „Must Be the Music”? Co go zaskoczyło w programie? [WYWIAD]

Krzysztof Połaski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
9 lat - dokładnie tyle czasu trzeba było czekać na kolejną edycję programu „Must Be the Music”. Teraz talent show powraca na antenę telewizji Polsat w nowej odsłonie i z kompletnie nowym jury. Jedną z osób, która będzie oceniać uczestników, jest raper Miuosh, którego z całą pewnością nikt się w tym formacie nie spodziewał! Jak znalazł się w składzie jury? Co go zaskoczyło? O kulisach „Must Be the Music” z Miuoshem porozmawiał Krzysztof Połaski z Telemagazyn.pl.

Spis treści

Wielki powrót „Must Be the Music”

„Must Be The Music” to program rozrywkowy oparty na brytyjskim formacie. W Polsce doczekał się aż jedenastu edycji, które były emitowane w latach 2011-2016 na antenie Telewizji Polsat. Każda z nich okazała się ogromnym sukcesem stacji.

Miuosh o programie „Must Be the Music”
Miuosh o programie „Must Be the Music”
AKPA

W skład jury wchodzili Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska oraz Kora, która zmarła w 2018 roku. W pierwszych sześciu edycjach oceniał uczestników także Wojciech „Łozo” Łozowski, lecz później zastąpił go Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma. W ostatniej edycji do składu jurorskiego dołączył jeszcze Tymon Tymański. Prowadzącymi program przez wszystkie edycje byli Maciej Rock oraz Paulina Sykut-Jeżyna.

Polsat zdecydował się na zmiany i przy okazji wielkiego powrotu programu postanowił go odświeżyć. Nowa edycja przyniesie zupełnie nowych, charyzmatycznych jurorów – w tej roli zobaczymy Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Miuosha, Natalię Szroeder oraz Dawida Kwiatkowskiego.

Maciej Rock ponownie wcieli się w rolę prowadzącego. Towarzyszyć mu będą dwie nowe twarze – Patricia Kazadi oraz Adam Zdrójkowski.

Kim jest Miuosh?

Miuosh naprawdę nazywa się Miłosz Paweł Borycki i urodził się 14 października 1986 roku w Katowicach. Jest raperem i swoją karierę rozpoczynał w hiphopowej formacji Projektor. Swój pierwszy solowy album pt. „Projekcje” wydał w 2007 roku. Jego kolejne projekty, to m.in. „Fandango Gang” (razem z Bas Tajpanem, 2009), „Pogrzeb” (2009), „Piąta strona świata” (2011), „Prosto przed siebie” (2012), „Nowe światło” (razem z Onarem, 2013), „Pan z Katowic” (2014), „Ulice bogów. Produkcja Fleczer” (2015), „Historie” (2016), „POP.” (2017), „Powroty” (2020), „Pieśni współczesne” (2021), „Początek” (2023) oraz „ Pieśni współczesne. Tom II” (2024).

Miuosh o „Must Be the Music”

Krzysztof Połaski miał szansę spotkać się z Miuoshem i porozmawiać o nowej edycji „Must Be the Music”. Co go zaskoczyło jako jurora? Czego się nie spodziewał?

Tutaj nie ma tworów na potrzeby radiowych playlist na tej scenie, oczywiście są tacy, którzy z czymś takim przychodzą, ale od razu od nas słyszą: „stary, my tutaj nie robimy playlisty dla takiej i takiej stacji na najbliższe dwa miesiące, żeby o tobie zapomnieli, my chcemy pomóc w tym kraju kogoś, kto będzie dobrze przez lata tworzyć” - powiedział Miuosh w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Sprawdźcie naszą rozmowę z Miuoshem!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn