Spis treści
Uczestnicy programu „Moja mama i twój tata” zamieszkają w pięknych, sielskich domach, otoczonych naturą, dziką przyrodą i mazurskim krajobrazem. To wszystko razem daje błogą ciszę, spokój i najlepsze warunki, by z dala od miejskiego zgiełku skupić się na tym, co ważne: by zajrzeć w głąb siebie, posłuchać wewnętrznego głosu, otworzyć się na drugiego człowieka i pogłębiać relacje międzyludzkie, by zawsze dążyć do szczęścia i harmonii.
Tak będą mieszkać uczestnicy „Moja mama i twój tata”
W sąsiedztwie jezior i lasów stoi dom w którym spotkają się dojrzali single z ogromnym życiowym bagażem, aby dać szczęście sobie i być może znaleźć miłość, przyjaźń i cenne doświadczenie. Willa rodziców usytuowana zaledwie kilka kroków od jeziora, otoczona jest mnogością zieleni z pięknym tarasem wychodzącym prosto na roztaczający się ogród. W którym jest kilka miejsc urokliwych, chociażby altana urządzona w tylu boho, która będzie częstym miejscem intymnych rozmów.
Obszerny salon połączony z jadalnią i kuchnią to samo serce domu. Tu najczęściej uczestnicy będą przygotowywać posiłki prowadzić żywe dyskusje, a także spotkania z zaskakującymi gośćmi. Jest także pokój, w którym odbywają się osobiste rozmowy uczestników z prowadzącą Katarzyną Cichopek. Pastelowe kolory, styl boho połączony z nowoczesnym sielskim klimatem to elementy stanowiące ciekawą aranżację willi.
Niedaleko domu rodziców znajduje się tajemnicze miejsce, które zamieszkują dzieci. To właśnie stąd będą na bieżąco śledzić losy swoich rodziców z wielkiego centrum dowodzenia, jakim jest pokój z wieloma ekranami. Żywe kolory, oryginalne przedmioty i bibeloty są idealnym uzupełnieniem głównej, ogromnej, żółtej sofy, na której młodzi eksperci spędzą wiele godzin.
Zobacz, jak wygląda od środka willa dorosłych i dzieci!
„Moja mama i twój tata”. Tak wygląda dom, w którym zamieszka...
O czym jest program „Moja mama i twój tata”
Program „Moja mama i twój tata” to totalna nowość na telewizyjnym rynku. Bohaterami tego programu są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Będą jej szukać z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej - własnych dzieci. Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego i przez kilka tygodni będą się poznawać i budować relacje. Dorosłe dzieci zamieszkają w drugim domu, skąd na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom. Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, aktorka, prezenterka, z wykształcenia psycholog, która z niezwykłą empatią i ciepłem przeprowadzi uczestników przez najtrudniejsze emocjonalnie momenty.
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl
