"Na Wspólnej". Zdybicka wróci! Zabierze Maksowi syna?

Redakcja Telemagazyn
Maks i Kamila rozstaną się? (fot. Radek Orzel/TVN)
Maks i Kamila rozstaną się? (fot. Radek Orzel/TVN)
Anna Samusionek wraca do "Na Wspólnej". Późną jesienią w życiu Maksa znowu pojawi się Ilona Zdybicka. Wyjaśni, gdzie była przez tak długi czas?

Czeka nas wielki powrót w "Na Wspólnej". Do grona bohaterów powraca Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), która uciekła ze szpitala po porodzie i zaginęła bez śladu. Czy wyjaśni, co się z nią działo przez ten czas?

CZYTAJ TAKŻE:
NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". MAKS BĘDZIE MIAŁ ROMANS Z PIELĘGNIARKĄ KAMILĄ?
KATARZYNA KOŁECZEK ZASTĄPI ILONĘ WROŃSKĄ W "NA WSPÓLNEJ"?

Nagłe pojawienie się Zdybickiej będzie szokiem dla Maksa (Adam Fidusiewicz), który zaczął już układać sobie życie na nowo - z synkiem Wiktorkiem i nową dziewczyną - Kamilą (Anna Przygoda). Sympatyczna pielęgniarka opiekowała się synem Maksa, gdy Brzozowski miał zakaz odwiedzin, ze względu na brak dowodów ojcostwa. Teraz parę połączyło głębsze uczucie.

Wszystko jednak znowu stanie do góry nogami. Zdybicka wróci i będzie zupełnie odmieniona. W nowej fryzurze i z nową energią do życia spróbuje zbliżyć się do Maksa i Wiktorka. Będzie chciała ich odzyskać, ale czy wyjaśni, dlaczego uciekła? Tego dowiemy się późną jesienią w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn