"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 165. w poniedziałek, 13.07.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv
Sureyya (Asli Enver) była załamana, gdy Dilara (Neslihan Arslan) powiedziała jej o podsłuchanej wymianie zdań między Ipek (Dilara Aksüyek) i Ademem (Firat Taniş), w której Adem wspomniał o planie, jaki ma wobec Faruka (Özcan Deniz). W rezydencji rozkręciła się spirala dramatycznych oskarżeń rzucanych przez Esmę (Ipek Bilgin) i Sureyyę.
W 165. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Adem przekazuje Sureyyi wiadomości o zaginionym. Wielka radość rodziny miesza się z ogromnym niepokojem o zdrowie Faruka. Ademowi bardzo zależy na życiu przyrodniego brata, choć jego motywacja jest dość zaskakująca... Esma mimo wszystko podejrzewa, że to Adem ściągnął na Faruka nieszczęście i poleca Akifowi, żeby przekazał policji wszystkie dokumenty, które Faruk zgromadził przeciwko wrogowi Boranów, aby go wtrącić do więzienia.
Terapeutka analizuje relację Adema z Farukiem i dokonuje zadziwiającego odkrycia. Kiymet przestrzega Ipek przed dalszymi kontaktami z synem Reyhan. Dilara dowiaduje się od męża, w jaki sposób odnalazł zaginionego. Esma składa Sureyyi wyjątkową propozycję, która ma być dla sułtanki prezentem z okazji dnia matki i od nowa określa wzajemne stosunki między teściową a synową. W stanie zdrowia Faruka następuje przełom.
