Michał Wiśniewski opowiedział o zaręczynach z Polą
Michał i Pola Wiśniewscy już od kilku lat tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Para będzie niebawem świętować trzecią rocznicę ślubu. Lider zespołu Ich Troje w podcaście „Pan i Pani W.” opowiedział o kulisach zaręczyn i ślubie.
Wiśniewski miał wtedy problemy finansowe, dopiero co podnosił się po ogłoszeniu upadłości. Wiadomo, że musiał nieźle się natrudzić, żeby kupić pierścionek. Zaręczyny były więc nietypowe:
Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną. Ja byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze 3 lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica – wyznał.
Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Owocem ich związku jest Falco Amadeus Wiśniewski, który przyszedł na świat na początku 2021 roku. Jakiś czas temu para ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.
Wcześniej muzyk był związany z Magdą Femme, Mandaryną, z którą doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne, z Anną Świątczak ma dwie córki: Etiennette i Vivienne. Czwartą żoną lidera Ich Troje była Dominika Tajner.
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
