"Nieobecni". Tomasz Włosok o nowym serialu Player Original i pracy aktora podczas pandemii. "Ten rok był tragedią"

Adriana Słowik
fot. Anna Włoch/TVN
fot. Anna Włoch/TVN
Tomasz Włosok zagrał nowym serialu Player Original pt. "Nieobecni". W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedział o swojej roli i pracy na planie podczas pandemii. W jaki sposób aktor podsumowuje mijający rok?

Tomasz Włosok o roli piłkarza w serialu "Nieobecni" i pracy aktora podczas pandemii

"Nieobecni" to serialowa nowość Player Original z Justyną Wasilewską i Piotrem Głowackim w rolach głównych. W produkcji wystąpił także znany m.in. z roli w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Tomasz Włosok, który po raz pierwszy w swojej karierze wcielił się w postać piłkarza. Kim jest serialowy Kuba Olechnowicz?

Kuba Olechnowicz jest gwiazdą piłki nożnej, ale to ma najmniejsze znaczenie dla historii. Jest przyjacielem Mili i trochę taką niespełnioną miłością z przeszłości - powiedział nam Tomasz Włosok.

Kuba był pierwszą młodzieńczą miłością Mili (w tej roli Justyna Wasilewska). Trenował także pod skrzydłami Marcina Gajdy (Zbigniew Stryj), z którym łączyła go relacja mistrz-uczeń. To właśnie Marcin dostrzegł w nim piłkarski talent i załatwił mu transfer do szkoły sportowej. Od tej pory kontakt Mili z Kubą urwał się. Chłopak zamieszkał w Warszawie, gdzie mieszka i trenuje, i podobnie jak Mila do rodzinnego Kasprowa wpada od święta. I choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że ma wszystko, coś blokuje go przed osiągnięciem pełni szczęścia. Spotkanie z dawną koleżanką budzi w nim uśpione uczucia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

"Nieobecni" to serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Porusza temat zaginięć. -Fajnie, że się pochyliliśmy nad tym. To jest strasznie ciekawy temat - uważa Włosok. Aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedział także o tym, jak wyglądała praca na planie podczas pandemii. Jaki dla niego był ten rok?

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zobacz nasz wywiad!

Premiera dwóch pierwszych odcinków "Nieobecnych" już 29 grudnia 2020 roku w Playerze. Serial na antenie TVN zadebiutuje w 2021 r.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn