"Nowa ja!". Koniec programu Katarzyny Cichopek

Redakcja Telemagazyn
"Nowa ja!" kończy się po drugim sezonie. Stacja Nowa TV nie będzie kontynuowała programu Katarzyny Cichopek.

"Nowa Ja!" to program z gatunku makeover. Pokazane są w nim historie, niezadowolonych z siebie lub ze swojego życia, kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Widzowie poznawali, z jakimi problemami muszą się one borykać, co wpłynęło na ich życiową sytuację, co leży u źródeł ich złego samopoczucia. Program prowadzony przez Katarzynę Cichopek doczekał się dwóch sezonów w 8TV.

Jak się okazuje nie będzie kontynuacji programu. Jak dowiedzieliśmy się w NOWA TV decyzja ta wynika z przekształcenia 8TV w Eska TV.

Program „Nowa ja!” realizowany był na potrzeby stacji 8TV – telewizji o profilu muzyczno – rozrywkowym, dedykowanej głównie kobietom. Ponieważ 8TV zmieniło profil oraz nazwę na Eska TV, produkcja kolejnych serii „Nowej ja!” została zakończona. Pozostałe kanały należące do Grupy mają inne profile stąd też produkowane są programy o innej tematyce, skierowane nie tylko do żeńskiej grupy odbiorów, którą przede wszystkim skupiała telewizja 8 TV. Współpraca z Katarzyną Cichopek dotyczyła realizacji tego właśnie programu.

Warto przypomnieć, że w 2015 roku aktorka prowadziła program lifestylowy w TV Puls "Twój Puls", który zakończył się po jednym sezonie.

Nowa obsada "Bake Off - Ale ciacho":

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn