"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 5. w piątek, 6.04.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź
W 96. odcinku "O mnie się nie martw" Sylwia (Aleksandra Adamska) wraca w euforii z wyjazdu do Hawany. Na miejscu dociera do niej, że chwile tylko we dwoje z Mariuszem (Przemysław Cypryański), będą w ich życiu raczej wyjątkiem niż regułą, bo Milena nie ma zamiaru być matką samotną.
Sylwii nie pomaga jsprawa burzliwie rozwodzących się klientów, których małżeństwo od początku było podporządkowane dzieciom męża z poprzedniego związku. Jednym ze świadków oskarżenia jest Kuba Jurkowski (Kuba Wesołowski), który nie widzi żadnego usprawiedliwienia dla oszusta. Zbliża się przez to do Sylwii. Czy to w jego stronę w swoim życiu prywatnym zwróci się Małecka?
Milena wprowadza się do Kamila (Adam Turczyk), który nawiązuje obiecującą znajomość z atrakcyjną Wiktorią, studentką prawa. Tylko pogrążona w swoich fantazjach Helenka (Maja Kwaśny)wie, że Wiktoria nie istnieje. Istnieje za to Marta (Katarzyna Ankudowicz) z Tomkiem (Kamil Dziuba), których Milena zaprasza na swoje urodziny, oczywiście w towarzystwie Krzyśka (Paweł Domagała). Ten ostatni zauważa w końcu, że Milena naprawdę jest nim zainteresowana. Niestety, zauważa to również Marta.
