"Pierwsza miłość". Odcinki 3438 - 3441. Michałowi udaje się pogrążyć Marysię, która finalnie straci pracę, a Biały wyjeżdża za granicę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Karol Gawryś
Pierwsza miłość, odc. 3438-3441 od wtorku 31.05.2022 do piątku 03.06.2022 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.Fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Pierwsza miłość, odc. 3438-3441 od wtorku 31.05.2022 do piątku 03.06.2022 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.Fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Michałowi w końcu uda się skutecznie zemścić na Marysi, przez co straci ona pracę w klinice. Biały wraz z Sebastianem będzie musiał nagle opuścić kraj, a Ewelinę spotka w więzieniu kolejne nieszczęście. Co się jeszcze wydarzy?

"Pierwsza miłość" - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

"Pierwsza miłość"

Już niebawem czekać będą na nas kolejne emocjonujące odcinki słynnego wrocławskiego serialu. Co tym razem wydarzy się w "Pierwszej miłości"? Michałowi z pomocą dawnego znajomego w końcu uda się skutecznie pogrążyć Marysie, w następstwie czego straci ona pracę w klinice We-med.

Z kolei Sebastian informuje Białego o nagłym interesie, który ma do załatwienia za granicą. Kamil będzie musiał polecieć razem z nim, przez co znowu nie będzie mógł się spotkać z Anką.

Natomiast Ewelinę spotka w więzieniu kolejne nieszczęście. Jej mąż Dawid znowu da o sobie znać.

Streszczenia przyszłych odcinków "Pierwszej miłości" publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Adi mokotowski
Ten seriale mózgi psują! POZDRAWIAM????
S
Stranger
Naprawdę ta zmiana charakteru Michała jest nienaturalna. Z kochającego męża i ojca stał się mściwym i podłym intrygantem. Ten serial to jakieś tanie science fiction dla idiotów.
J
Ja widz
Z fajnego serialu robicie kryminał i horror. Brak pomysłu to zakończyć bo pawia można puścić. Ciągle jedne postacie się wyróżniają i ciągle jedno i to samo. Byle pchać ten kicz. Jedynie z tego filmu to Roman i Śmiałek są warci oglądania. I to o nich dwóch zróbcie fajną komedię,bo dzięki nim jeszcze ludzie to oglądają. Ludzie no ciągle problemy Emilki i Maryśki to naprawdę jest to na co was stać?????
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn