"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv
Justyna (Oliwia Bosowska) nie ukrywa, że zamknięcie matki (Edyta Herbuś) w ośrodku to zemsta za porzucenie jej tuż po narodzinach. Sylwia bezskutecznie próbowała uciec ze szpitala. Nie znajduje już sposobów na powrót do normalnego życia.
Jedynym rozwiązaniem na wyjście z sytuacji jest dla niej samobójstwo! W tym celu bohaterka postanawia zaprzyjaźnić się z jedną z pacjentek, aby wyłudzić od dziewczyny narzędzie do wykonania ostatecznego ciosu.
Sylwia zamyka się w łazience i skutecznie psuje okulary, aby posłużyć się szkłem do podcięcia żył. Nieprzytomną i zakrwawioną kobietę znajduje personel medyczny.
"Pierwsza miłość" - zwiastun:
[facebook]https://www.facebook.com/Serialove-950759511687014/?tabs=;strona[/facebook]

Wideo