"Pitbull". Andrzej Młynarczyk był gwiazdą "M jak miłość". Teraz opowiada o swoich pasjach!

Edyta Dąbrowska/AKPA
Andrzej Młynarczyk przez wiele lat był jedną z gwiazd serialu "M jak miłość", aż w końcu postanowił odejść z produkcji, ponieważ uważał, że praca w telenoweli za bardzo go szufladkuje. Udało mu się zerwać z dawnym wizerunkiem?

Aktor, który zasłynął rolą Tomka Chodakowskiego w "M jak miłość" - Andrzej Młynarczyk - występował także w wielu innych produkcjach, m.in.: "Koronie królów", "Komisarzu Alexie" czy najnowszym "Pitbullu" Patryka Vegi.

ANDRZEJ MŁYNARCZYK - PASJE ZNANEGO AKTORA

Ostatnio aktor opowiedział o swoich pasjach. Jak się okazuje Młynarczyk interesuje się jazdą konną, strzelectwem i lotnictwem.

"Lubię sporty ekstremalne, dużo strzelałem. Zajmuję się strzelectwem konnym i strzelam z łuku. Uwielbiam konie, one mnie bardzo relaksują" - wyznaje aktor.

"Interesuje mnie także lotnictwo. Ta pasja zrodziła się u mnie, kiedy miałem 16 lat. Zawsze lubiłem odrywać się od tego, co przyziemne - szalałem na rowerach, byłem takim "wariatem" i chyba do tej pory jestem. To jest taka wolność, oderwanie, szaleństwo, ale są też zasady, które są istotne i trzeba się nim poddać. Wymaga to także dokładnego słuchania i obserwowania przyrody - meteorologii, zjawisk atmosferycznych i to mnie bardzo fascynuje" - dodaje Andrzej Młynarczyk.

Edyta Dąbrowska/AKPA

"Pitbull". Andrzej Młynarczyk był gwiazdą "M jak miłość". Te...

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn