"Promyk nadziei" odcinek 148. Ömer spotyka się z Sühejlą! Bahar zaczyna coś podejrzewać... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Redakcja Telemagazyn
fot. Bahari Beklerken Youtube | Baharı Beklerken - 75. Bölüm
fot. Bahari Beklerken Youtube | Baharı Beklerken - 75. Bölüm
W 148. odcinku "Promyka nadziei" Ömer spotyka się z Sühejlą! Co z tego wyniknie? Z kolei Bahar zaczyna podejrzewać, że nie zna całej prawdy... Sprawdź, co się wydarzy w 148. odcinku serialu "Promyk nadziei"!

"Promyk nadziei" odcinek 148. we wtorek, 9.11.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Ömer (Fatih Ayhan) stracił cierpliwość i przemocą chciał zmusić Mahmuta (Fatih Batı) do wyjawienia, gdzie jest Bahar (Isabella Damla Güvenilir). Z kolei Selma (Duygu Gökhan) powiedziała Halilowi (Şerif Bozkurt), że Filiz Polen Ocakoğlu) jest z nim w ciąży.

W 148. odcinku serialu "Promyk nadziei" Halil chce rozmawiać z Filiz o ciąży i dziecku, ale ona go zbywa. Ömer spotyka się z Sühejlą (Hande Arisoy), by uzyskać informacje o Bahar. Bez rezultatu.

Tymczasem Mahmut ucieka przed ludźmi nasłanymi przez Ömera. Z kolei Bahar podejrzewa, że Sühejla nie mówi jej prawdy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn