„Rolnik szuka żony 9”. Tomek i Kasia zdradzili swoje plany na przyszłość! Szykują się spore zmiany? Wielu sądziło, że zrobią to dopiero po ślubie

Karol Gawryś
Tomasz Klimkowski i Katarzyna Cecot do dziś tworzą jedną z par, które znalazły miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia programu? W jednym z najnowszych wywiadów, rolnik postanowił opowiedzieć o ich planach na przyszłość. Okazuje się, że wbrew obiegowej opinii, Kasia i Tomek mają poważne plany co do dalszego wspólnego życia.

„Rolnik szuka żony 9" - związek Tomka i Kasi

„Rolnik szuka żony 9"

Tomasz K. był jednym z uczestników najnowszej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. W nadziei na znalezienie miłości, młody rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo Zuzannę, Katarzynę oraz Martynę. Początkowo Tomek zauroczył się Zuzanną i odesłał pozostałe kandydatki do domu. Warto przypomnieć, że sposób, w jaki rolnik pożegnał się z Kasią, zdaniem telewidzów pozostawiał sporo do życzenia.

Jak się później okazało, relacja Tomka i Zuzanny nie przetrwała. W związku z tym, rolnik postanowił ponownie spróbować szczęścia z wcześniej odrzuconą Kasią i jak się okazało w trakcie finałowego odcinka zakończyli oni program jako para.

Tomek i Kasia w końcu razem zamieszkają?

Jakiś czas temu Tomek i Kasia byli gośćmi w studiu „Pytania na śniadanie”, gdzie opowiedzieli m.in. o tym, jak wygląda u nich kwestia wspólnego mieszkania.

Podchodzimy do tego na spokojnie, nie myślimy o wspólnym zamieszkaniu, poznajemy się nadal - wyznali wówczas zakochani.

Wówczas wśród fanów pary pojawiły się liczne spekulacje na temat ich przyszłości. Wieli z nich przewidywała, że Kasia i Tomek nie chcą ze sobą zamieszkać bądź czekają z tym aż do swojego ślubu. Wiele wskazuje jednak na to, że para myśli jednak o tym, żeby zamieszkać ze sobą szybciej! W jednym z ostatnich wywiadów Tomek postanowił się odnieść do kwestii wspólnego zamieszkania z Kasią, która przez wielu internautów mogła zostać wcześniej opacznie zrozumiana.

Kto powiedział, że nie chcemy zamieszkać razem? Chcemy! Prawdą jest, że nie mieszkamy razem, a jeśli chodzi o nasze plany, to zostawiamy je dla siebie. Może dlatego internauci doszukują się tego, taka nadinterpretacja, to nie jest tak, że my nie chcemy - wyznał Tomek w rozmowie z Pomponikiem.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

X
Xyz
NIE SA JUZ RAZEM
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu „Rolnik szuka żony 9”. Tomek i Kasia zdradzili swoje plany na przyszłość! Szykują się spore zmiany? Wielu sądziło, że zrobią to dopiero po ślubie
Z
Zofia
Życzę mądrości. ...w tym...wtedy jest szczescie
L
Lidka
Wasza sprawa a my ludzie będziemy was spierać ku waszemu szczęściu
G
Gosc
Panuje unich miłość niech motylki fruwają
D
Dana
Pielęgnujcie swoją miłość do końca trzymam kciuki niech miłość wsza kwitniePozdrawiam
G
Goscini
Mam ograniczone zaufanie do chłopaka,bo parą są za drugim podejściem, dziewczyna jest super od początku, najładniejsza i najmilsza.Podobna do Live Taylor.
K
Krystyna
Bardzo fajna para życzę szczęścia
G
Gosc
Ale te. Komentarze złośliwe. Bardzo miły chłopak. Ona tez
G
Gość
Fajna para. Od początku im kibicuję. Tak trzymać. Powodzenia
T
Truteń
Tylko tak trzymać. Miłość trzeba pielęgnować a będzie trwać bardzo długo. To jest piękne uczucie. Powodzenia. dbajcie o siebie
A
Ami
Fajna para, fajna edycja. Dużo szczęścia wszystkim.
B
Basia
Co mnie obchodzi kiedy zacznie kury macać.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn