Tomek z „Rolnik szuka żony” dziś nie przypomina siebie z programu
Tomasz Klimkowski był jednym z rolników szukających miłości w 9. edycji „Rolnik szuka żony”. W nadziei na znalezienie tej jedynej, młody rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo Zuzannę, Katarzynę oraz Martynę. Początkowo Tomek zauroczył się Zuzanną i odesłał pozostałe kandydatki do domu. Jak się później okazało, relacja Tomka i Zuzanny nie przetrwała, a rolnik postanowił ponownie spróbować szczęścia z wcześniej odrzuconą Kasią. Niestety ich miłosna relacja nie trwało zbyt długo. Raptem 3 miesiące po zakończeniu emisji programu, Kasia i Tomek potwierdzili swoje rozstanie.
A co dziś słychać u Tomka? Można się tego dowiedzieć dzięki jego aktywności w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje m.in. zajmuje się swoim gospodarstwem czy podróżami na różnego rodzaju rolnicze targi.
Ci, którzy śledzą rolnika na jego Instagramie mogli dostrzec również pewne zmiany w jego wyglądzie. Mowa tutaj o nowej, znacznie krótszej niż w programie fryzurze oraz okularach, które od pewnego czasu coraz częściej pojawiają się na jego zdjęciach.
Zmiana na plus?
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl
