Jadwiga i Janeczka z "Sanatorium miłości 3" w strojach kąpielowych!
"Sanatorium miłości" to jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowe show dla seniorów doczekało się już trzech sezonów i można odnieść wrażenie, że program z edycji na edycję jest coraz popularniejszy.
Rośnie także popularność uczestników programu. Chociaż finał "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, to Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz cieszy się tak dużą popularnością, że śmiało można nazwać ją gwiazdą! Seniorka właśnie wybrała się na wakacje, gdzie towarzyszy jej koleżanka z programu, Janeczka! Okazało się, że panie pojechały nad morze dzięki zaproszeniu znajomego Janeczki.
Tak jak było zaplanowane znajomy Janeczki zaprosił nas z Sanatorium Miłości do swojego domku letniskowego nad samym morzem w Stegnie. Super się bawimy. Zbyszku dziękujemy Ci bardzo❤❤❤????????????
Panie na wakacjach bawią się doskonale! Do tego Jadwiga i Janeczka bez żadnych kompleksów pozują do zdjęć mając na sobie kostiumy kąpielowe, które doskonale podkreślają ich perfekcyjne sylwetki! Brawo! Niejedna młodsza kobieta może pozazdrościć ich takich figur!
Jadziu piekna stegna bylam 40 lat temu pozdrawiam z walbrzycha
Pozazdrościć przepiękne KOBIETKI jak nastolatki ❤❤❤❤❤❤????????????????
No proszę ,dwie nimfy w morzu !
Uroczo jak rybki w wodzie
To jednak nie koniec atrakcji, bowiem się okazało, że nad morzem bardzo łatwo spotkać... fanów "Sanatorium miłości"! Dlatego też Jadwiga i Janina zaczęły imprezować ze swoimi fanami, którzy z seniorkami spędzili swoją pierwszą rocznicę ślubu! Co za historia!
