Zdzisław Wasiak nie może oderwać się od swojej ukochanej! Miłość kwitnie!
Zdzisław Wasiak szybko zdobył sympatię widzów programu "Sanatorium miłości 3". Spokojny, szczery i bezkonfliktowy mężczyzna rzeczywiście poszukiwał w programie miłości.
Pod koniec "Sanatorium miłości 3" wydawało się, że Zdzisław osiągnął swój cel i znalazł w randkowym show TVP uczucie; bardzo polubił Jadwigę, którą czule nazywał "Operetką". Zbliżył się do kobiety i para nawet namiętnie się całowała!
Niestety, rzeczywistość wszystko zweryfikowała i romantyczna relacja Zdzisława i Jadwigi nie przetrwała, chociaż seniorzy wciąż mają kontakt i zapewniają, że są przyjaciółmi. Natomiast Zdzisław ponownie zszedł się ze swoją byłą i młodszą partnerką, która przed wystąpieniem Zdzisława w programie TVP odrzuciła jego zaręczyny! Teraz postanowiła dać mężczyźnie drugą szansę.
Patrząc na media społecznościowe Zdzisława, para wprost nie może się od siebie oderwać! Senior jest zakochany, a miłość kwitnie!
Fani bardzo kibicują panu Zdzisławowi! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):
ale piękna, kobieta ma takie ciepłe serdeczne spojrzenie, oczy jak ocean. Proszę o nią dbać i szanować. Powodzenia dla Państwa
Przepiekna para ! Zycze morza milosci !
Pasujecie do siebie i tak trzymać ????????????
Super jesteście pielęgnujcie tą miłość
Atrakcyjnie razem wyglądacie Państwo ???? . Życzę zdrówka oraz jak najwięcej szczęścia ???? .
Fajnie że ma piękną dziewczynę.
