„Sanatorium miłości 5”. Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana Macieja ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Krzysztof Połaski
„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!
„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”! materiały prasowe TVP
„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana uczestnika „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Na antenie Telewizji Polskiej właśnie możemy oglądać 5. edycję programu „Sanatorium miłości” i już teraz można powiedzieć, że dzięki show zawiązały się wyjątkowe przyjaźnie. Okazało się, że po programie zaprzyjaźnili się ze sobą Krzysztof z Torunia oraz Zbigniew ze Szczecina.

Zbigniew Wrzesiński oraz Krzysztof Nowakowski obecnie są razem w górach! Panowie zdobyli m.in. Kasprowy Wierch. Mężczyźni dobrze bawią się w Zakopanem, gdzie przypadkowo spotkali się z... Maciejem Mikołajczakiem, który brał udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”.

[twitter]https://twitter.com/rozrywkowyromek/status/1614284099195207681[/twitter]

To wyjątkowe spotkanie telewizyjnych celebrytów zaowocowało wspólną fotografią, na której znalazła się także nowa ukochana Macieja, Patrycja. Chociaż kobieta na moment pojawiła się w programie „ŚOPW 8” i nawet była gościem na ślubie Maćka i Marty, to do tej pory mężczyzna unikał pokazywania jej twarzy. Aż do teraz, gdy zamieścił wspólne zdjęcie z seniorami oraz ukochaną na jednej z grup poświęconych programowi „Sanatorium miłości”.

Ładnie razem wyglądają?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

W
Wwa
Nie wypada na takie zachowanie,dziadkowie i babcie zachowują się jak nastolatki
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu „Sanatorium miłości 5”. Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana Macieja ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!
W
Widz
Panowie to do sanatorium z NFZ do Ciechocinka poziom i wiedzą wyniesione z podwórka a powiedzenia , obycie i zachowanie nie przystoii męszczyznom w tym wieku poziom grillowy , luzny żadnej ogłady panie też nie grzeszą sposób bycia i zachowania pewnie dopasowują do wiedzy panów niby miały być z klasą tylko jaką wstyd za Anitę jej zachowanie wulgarny drazniacy sposób bycia i traktowania jest nie do przyjęcia dla osoby inteligentnej.
M
Malwinka
Najgorszy program z wcześniej emitowanych pt.stary człowiek i morze"
K
Kogoto
Porażka. Poziom panów odbiega od wszelkich standardów z grupy wiekowej 60plus.
???
No i...?
E
Ewa
Kogo to interesuje,dwaj faceci z sanatorium miłości.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn