"Sex Education 4". Ona również nie pojawi się w kolejnym sezonie. Kto oprócz Patrici Allison nie jest już członkiem obsady?

Redakcja Telemagazyn
Kolejny sezon "Sex Education" jest już coraz bliżej. Niedawno okazało się, że w najnowszych odcinkach nie pojawi się Patricia Alison, czyli odtwórczyni Oli. Niestety nie tylko ta aktorka zrezygnowała z udziału w serialu. Jedna z jej koleżanek z planu również odeszła z obsady. O kim mowa?

Nadchodzi 4. sezon "Sex Educaton"

Serial "Sex Education" to produkcja Netfliksa, w której poznajemy rzeczywistość nastolatków z liceum Moordale, Chociaż mogłoby się wydawać, że życie ucznia nie wiąże się z wieloma problemami, to jednak okazuje się, że bohaterowie mają wiele rozterek. Każdego z nich dotyczy wiele kwestii związanych z dorastaniem i szukaniem odpowiedzi na kluczowe pytania o swoją osobowość. Do tej pory serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a jego grono fanów rosło w zawrotnym tempie. Nie dziwne więc, że platforma zdecydowała się na kolejny sezon. Kontynuacja uwielbianej historii może jednak nieco różnić się od wcześniejszych części. Wszystko ze względu na zmiany w obsadzie. W mediach pojawiły się kolejne wiadomości związane z aktorkami z "Sex Education". W najnowszych odcinkach nie zobaczymy jeden z głównych postaci.

"Sex Education 4" bez Lily

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że z obsady "Sex Education" odchodzi jedna z aktorek. Z serialem pożegnała się Patricia Alison, która do tej pory wcielała się w Olę, czyli byłą dziewczynę Otisa. O tym, dlaczego artystka pożegnała się z tą produkcją, pisaliśmy w naszym wcześniejszym tekście. Fani serialu będą musieli pożegnać się z jeszcze jedną bohaterką. Okazało się, że nie tylko Alison będzie nieobecna w kontynuacji produkcji Netfliksa. W 4. sezonie serialu nie wystąpi także Tanya Reynolds

Tanya Reynolds od samego początku "Sex Education" wcielała się w postać Lily Iglehart. Nietuzinkowa bohaterka sprawiała, że w serialu nie brakowało humoru. Reynolds, która niedawno promowała komedię "I Hate You", powiedziała o jej rozstaniu z serialem Netflixa. W rozmowie z Radio Times przyznała, co o tym uważa.

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tak właściwie to nie , co jest smutne, bardzo smutne. To po prostu naturalne posuwanie się naprzód tych seriali – kiedy masz tak duże obsady i tak wiele postaci, myślę, że musisz pozwolić odejść kilku starszym postaciom, aby zrobić miejsce dla nowszych, co jest absolutnie właściwą rzeczą, tak jak powinno się to dziać – słowa aktorki przytacza serwis Serialowa.

Co więcej, Tanya podkreślała, że uwielbia serial, ale uważa, że trzy sezony jej wystarczą. Jako aktorka czuje się teraz spełniona.

Kochałam każdą minutę i kochałam Lily całym swoim sercem. Trzy sezony to po prostu była dla mnie naprawdę idealna ilość – dodała Reynolds.

Będzie wam brakowało Lily w "Sex Education"?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

O
Olek
Ostatni sezon był całkiem fajny. Chyba sobie obejrzę raz jeszcze. Zapowiada się weekend ze znajomymi, netflixem, perła i pizzą
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn