"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska ostro skrytykowała 8. edycję programu! Chodzi o dziecko nowej uczestniczki show

Karol Gawryś
Za nami pierwszy odcinek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym widzowie mieli okazję poznać nowych bohaterów programu. Okazuje się, że poważne zarzuty co do nowej odsłony produkcji ma Anita Szydłowska z 3. edycji show. O co konkretnie jej chodzi?

W pierwszym odcinku 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie mieli okazję poznać szóstkę nowych bohaterów show - trzy kobiety i trzech mężczyzn. W najnowszym sezonie udział wzięły m.in.: 31-letnia Justyna z Warszawy, 38-letnia Marta z Bielsko-Białej oraz 32-letnia Marta z Katowic, która wychowuje synka. Okazuje się, że udział matki z dzieckiem w najnowszej edycji ślubnego show budzi ogromne emocje!

Anita Szydłowska ostro skrytykowała 8. edycję programu!

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, znana z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Anita Szydłowska, postanowiła skomentować to, co zobaczyła w 1. odcinku 8. sezonu programu. Konkretnie chodzi tutaj o udział 32-letniej Marty oraz jej synka. Kobieta ma mieszane uczucia związane z obecnością nowej uczestniczki w "ŚOPW". Choć doceniła ona fakt, że pozwolono wziąć udział w programie osobom rozwiedzionym, czy też właśnie matce z dzieckiem, to obawia się jednak o to, czy udział 2-latka w show nie wpłynie na niego negatywnie.

Kompletnie nie dziwi mnie fakt, że pojawiły się osoby po rozwodzie, to już zdarzało się w innych edycjach. Super, że dano szansę mamie z dzieckiem, bo każdy zasługuje na szczęście Będąc mamą 2 i 3-letniego dziecka, martwi mnie fakt uczestnictwa dziecka w eksperymencie. Można było zadbać o niepokazywanie maluszka i o to, aby jak najbardziej uchronić go przed wszelkimi emocjami, które mogą mu towarzyszyć - wyznała Anita Szydłowska na InstaStories na swoim koncie na Instagramie, cytowana przez serwis "Pudelek".

Obawy Anity Szydłowskiej są uzasadnione?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn