Seksowne zdjęcia Mileny Sadowskiej
Milena Sadowska to Miss Polonia 2018 oraz półfinalistka międzynarodowych wyborów Miss World 2019. Piękna 21-latka w ostatnim czasie dała się poznać w zupełnie innej roli w muzycznym programie TVP2 StarVoice - Gwiazdy mają głos! Jedna z najpiękniejszych Polek przebywa aktualnie na wakacjach na greckiej wyspie Korfu!
Na sierpniowy urlop Milena wybrała się tradycyjnie ze swoim chłopakiem Mateuszem, z którym są razem prawie 4 lata. Miss Polonia pochwaliła się gorącymi zdjęciami z rajskich wakacji na swoim profilu na Instagramie. Była podróż motorówką, kolacje w urokliwych, greckich knajpach, a nawet jazda konna! Na fotografiach królowa piękności zachwyca nie tylko idealną figurą, ale wspaniałymi i modnymi stylizacjami. W wakacyjnej garderobie Mileny dominują polskie marki i projektanci.
Po tygodniowym urlopie na Korfu na Milenę czekają nowe obowiązki i projekty, w tym także muzyczne oraz telewizyjne. O szczegółach dowiemy się niebawem, z pewnością nadal będzie o niej głośno!
