Syn Zenka Martyniuka na kwarantannie
Wygląda na to, że szykuje się kolejny skandal z udziałem Daniela M. Syn Zenka Martyniuka został skierowany na kwarantannę po tym, jak wrócił do Polski z zagranicy. Niestety okazuje się, że mężczyzna nie wziął sobie do serca tego, że powinien zostać w domu.
O sprawie poinformowali policjanci, kontrolujący osiedle w Wasilkowie koło Białegostoku, gdzie mieszka syn króla disco polo. "Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut" – mówi nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji. Będąc pod jego domem zauważyli, jak Daniel M. wbiega po schodach. "Tłumaczył, że był odwiedzić rodziców. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny" – dodaje policjant.
Z ust syna Zenka Martyniuka miało paść stwierdzenie, że ma "gdzieś całą kwarantannę". Nie przyjął mandatu, więc sprawa została skierowana do sądu.
Źródło: WideoPortal/x-news
