Szyc i Karolak piją w aucie

Redakcja Telemagazyn
Fotoip.pl
Już znudziły im się widać ekskluzywne lokale, drogie drinki i tabuny pięknych kobiet.

Tomasz Karolak (39 l.) i Borys Szyc (32 l.) czasem wolą tylko własne doborowe towarzystwo. Aktorzy uciekli z imprezy i kontynuowali zabawę... w samochodzie!

W sobotni wieczór obydwaj panowie spotkali się w jednej ze znanych warszawskich restauracji, gdzie rozpoczęli zabawę w gronie znajomych i innych imprezowiczów. Być może jednak Tomkowi i Borysowi w pewnej chwili zaczął przeszkadzać fakt, że wszyscy ukradkiem na nich zerkają i zapragnęli nieco więcej prywatności. Bo już po godzinie zamienili przestronne klubowe przestrzenie na nieco ciasne wnętrze auta Karolaka.

Tam już bez skrępowania kontynuowali zabawę, popijając, żartując i śmiejąc się do rozpuku. I tak dwaj kompani kompletnie odcięli się od rzeczywistości. Gwiazdorom nie przeszkadzało, że spędzają noc w tak nietypowych okolicznościach. Wręcz wyglądało na to, że bawią się wybornie. Zdecydowali się wyjść z auta dopiero po dwóch godzinach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

a
ania
Mój mąż przysięgał przez 17 lat,że już nie będzie pił... Szyc stracił PJ za jazdępo pijanemu... następny krok to odsiadka jeżeli dojdzie do recydywy....... alkohol potrafi zniszczyć nie jednego.
z
zibi
A przecież Szyc się przysięgał ,że nie pije:))
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn