"Taniec z gwiazdami". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła zatańczą fokstrota! Jak im pójdzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyłafot. WBF/Polsat
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyłafot. WBF/Polsat
"Mam nadzieję, że Adam wreszcie przestanie być traktowany i nazwany drewnem w tańcu" - wskazuje Wiktoria Omyła - partnerka taneczna młodego aktora Adama Zdrójkowskiego. Czy tak faktycznie będzie? Zobacz wideo z prób!

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W PIĄTEK, 30.09.2016 O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W PIĄTEK, 30.09.2016 O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

W 5. odcinku szóstej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" młody aktor Adam Zdrójkowski zatańczy foxtrota. Jak zapewnia jego taneczna partnerka Wiktoria Omyła, idzie im na tyle dobrze, że z wysokimi ocenami od jurorów nie powinni mieć problemu:

- Mam nadzieję, że Adam wreszcie przestanie być traktowany i nazwany "drewnem w tańcu", że praca jaką wykonujemy w tym tygodniu na treningach zaowocuje i w piątek Adam udowodni, że tańczy lepiej. Widzę w nim większe zaangażowanie i chęć do nauki – mówi Wiktoria.

Co na to Adam? Jest wyraźnie podbudowany 10 punktami, które już w piątek otrzyma od Michała Malitowskiego.

Wydawało mi się, że foxtrot będzie moją kolejną ciężką przeprawą w tym programie. Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, że chyba ta cała trudność mi sprzyja i idzie mi całkiem dobrze. Mam jeszcze inną dodatkową motywację – dycha od pana Michała Malitowskiego. Jest takie myślenie, że nie ważne jak zatańczę to i tak dostanę najwyższą notę, ale chyba poczułem w sobie większy spokój i faktycznie chciałbym zatańczyć tak, żeby pan Michał powiedział, że bez względu na zakład, swoim tańcem zasłużyłem na tak wysoką ocenę.

Zobacz, jak Adam i Wiktoria prezentują się na treningu przez piątkowym odcinkiem na żywo!

CZYTAJ TAKŻE:

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gydjufsyef
eut6u6t
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn