"The Voice Kids" Bitwy w drużynie Cleo
Już w najbliższą sobotę, podczas Bitew, Cleo spośród osiemnaściorga dzieci ze swojej drużyny wybierze troje, które przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”. Początkowo cała drużyna podzielona na sześć 3-osobowych zespołów zaśpiewa polskie i zagraniczne przeboje. Z każdego tria trenerka wytypuje po jednej osobie, która ponownie zaśpiewa na scenie podczas Sing Off. Z sześciorga muzykalnych dzieci Cleo wyłoni finałową trójkę.
Cleo wspomina swój występ w "X Factor"
Przed podjęciem trudnej decyzji o tym, kto przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem, wokalistka postanowiła opowiedzieć dzieciom historię swojej kariery.
Wielokrotnie odpadałam z różnych programów typu talent show i wiele bitew przegrałam. Ale wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj gdzie jestem - rozpoczęła Cleo, która w 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił w jednym z programów poszukujących wokalnych talentów.
Po występie, w trakcie którego zaśpiewała wielki przebój Tiny Turner „Proud Mary”, Cleo usłyszała same nieprzychylne opinie.
"W swojej nieprzeciętności jest dosyć przeciętna”, "dusisz się w tej piosence" - ocenili jurorzy.
Mimo niepochlebnych słów piosenkarka nie porzuciła marzeń o karierze, a ówczesną porażkę po latach zaczęła traktować jako dobrodziejstwo. Pamiętając trudne początki Cleo postanowiła przekonać młode wokalistki i wokalistów z "The Voice Kids", że nigdy nie można się poddawać i zapominać o osiąganiu życiowych celów.
Jakąkolwiek teraz podejmę decyzję pamiętajcie o tym, że nawet jak nie dzisiaj, to jesteście w drodze do wygrania swojej wojny o marzenia - mówi w naszym materiale wideo Cleo.
Którzy uczestnicy z drużyny wokalistki przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
