"The Voice of Poland 13" NOKAUTY. Faworyci wyeliminowani! Kamila Ignatowicz nie dała rady zaśpiewać! Kto awansował do odcinków na żywo?

Krzysztof Połaski
Czas rozpocząć NOKAUTY w programie "The Voice of Poland 13"! Na tym etapie już nie ma miejsca na przypadkowe osoby w drużynach Marka, Justyny, Barona i Tomsona oraz Lanberry. Sprawdźcie, kto awansował do kolejnego etapu "The Voice of Poland 13"!fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Czas rozpocząć NOKAUTY w programie "The Voice of Poland 13"! Na tym etapie już nie ma miejsca na przypadkowe osoby w drużynach Marka, Justyny, Barona i Tomsona oraz Lanberry. Sprawdźcie, kto awansował do kolejnego etapu "The Voice of Poland 13"!fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Czas rozpocząć NOKAUTY w programie "The Voice of Poland 13"! Na tym etapie już nie ma miejsca na przypadkowe osoby w drużynach Marka, Justyny, Barona i Tomsona oraz Lanberry. Sprawdźcie, kto awansował do kolejnego etapu "The Voice of Poland 13"!

DRUŻYNA JUSTYNY STECZKOWSKIEJ

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Ewelina Gancewska, która zaśpiewała "When You Believe". Następnie mikrofon przejęła Rafaela Maruska, która zaprezentowała się w utworze "One moment in time". Trzecia na scenie zjawiła się Magda Nawojska, a tuż po niej sceną zawładnęła Sandra Reizer z piosenką "Kocham cię". W tym momencie mieliśmy już wszystkie cztery fotele zajęte, a to oznacza, że trzeba eliminować uczestników. Karolina Lyndo zaśpiewała "The Power of Love" i sprawiła, że Justyna postanowiła za udział w programie podziękować Rafaeli. Następnie obejrzeliśmy występ Zofii Kurowskiej, która zmierzyła się z numerem "Beneath your beautiful". I stało się - Zofia zastąpiła Magdę! Jako ostatnia pojawiła się Julianna Olańska z piosenką "Faith", która po długim namyśle Justyny Steczkowskiej zastąpiła... Karolinę Lyndo! To była trudna decyzja i dla pozostałych trenerów chyba nie do końca zrozumiała, bowiem Justyna rozważała również wyeliminowanie Eweliny Gancewskiej.

Do odcinków na żywo awansowały: Sandra, Zofia, Julianna i Ewelina!

DRUŻYNA LANBERRY

Pierwsza na scenie pojawiła się Daria Waleriańczyk, która zaśpiewała "Lustra". Następnie scenę przejął Michał Bednarek z piosenką "I need a dollar". Trzeci za mikrofon chwycił Łukasz Drapała, który zaśpiewał "C'est la vie". Czwarta pojawiła się Kristina Dutchak, która zaśpiewała "Try". Piąta zaprezentowała się Maja Juszczak z piosenką "Prawda o nas". Maja decyzją Lanberry została w programie i zajęła miejsce Michała! Anna Buczkowska zmierzyła się z numerem "Drivers License". Maja Juszczak długo nie nacieszyła się hipotetycznym awansem do kolejnego etapu, bowiem Lanberry zdecydowała, że finalnie zastąpi ją Ania Buczkowska! Na koniec na scenie pojawił się Norbert Wronka z numerem "Shape of my heart". Norbert został w programie i zajął miejsce Kristiny!

Do odcinków na żywo awansowali Norbert, Łukasz, Anna oraz Daria!

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA

Jako pierwszy na scenie pojawił się Michał Ciężadlik, który zaśpiewał "Jump". Następnie pojawiła się Jadwiga Grzybek, która zaśpiewała "Niebo dla ciebie". Trzeci na scenie pojawił się Konrad Baum, który zaśpiewał "Początek". Czwarta scenę przejęła Nobesuthu Lisa Khumalo, która zaśpiewała "Torn". Piąta do akcji wkroczyła Gabriela Zdanoviciute, która zaśpiewała "Dziwny jest ten świat". Gabriela decyzją Marka została i zastąpiła Jadwigę! Później zobaczyliśmy występ Julii Szarlińskiej, która zaśpiewała "To nie ptak". Julia została w programie i zastąpiła Michała! Na koniec na scenie pojawił się Bogdan Świerczek, który zaśpiewał "Nic do stracenia". Bogdan został w programie i zastąpił Gabrielę, która wcześniej wyeliminowała Jadwigę!

Do odcinków na żywo awansowali Lisa, Konrad, Julia oraz Bogdan.

DRUŻYNA BARONA I TOMSONA

Kamil Szek pojawił się na scenie jako pierwszy i zaśpiewał "Come as you are". Następnie na scenie zjawiła się Kamila Ignatowicz, która zmierzyła się z "Girl on fire". Niestety, zestresowała się, pomyliła tonację i... przestała śpiewać! Nie była w stanie wydobyć z siebie głosu! Czegoś takiego jeszcze w tym programie jeszcze nie było! Zamiast występu trenerzy i publiczność wysłuchali... orkiestry. Trzeci na scenie pojawił się Martin Rybczyński, który zmierzył się z numerem "Stolen dance". Czwarta wystąpiła Agata Górecka, która zaśpiewała "Dance monkey". Evgen Peltek zmierzył się z kompozycją "Dreamer". Evgen oczywiście został w show i zastąpił Kamilę. Kolejny na scenie zjawił się Dominik Dudek, który zaśpiewał "Miłość, miłość". Dominik został w programie i decyzją chłopaków z Afromental zastąpił Kamila! Jako ostatnia za mikrofon chwyciła Tetiana Diachenko aka Aelin, która zaśpiewała "Dangerous woman". Aelin została w programie i zastąpiła Agatę!

Do odcinków na żywo awansowali Aelin, Martin, Evgen oraz Dominik.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor zmarł w wieku 77 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn