"Twoja na zawsze" odcinek 110. Iran zgadza się na rozwód z Diegiem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Iran, ku zaskoczeniu wszystkich, zgadza się podpisać papiery rozwodowe. Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 110. - TV4, czwartek, 17 sierpnia 2017, godz. 16:00

"Twoja na zawsze" odcinek 110. - TV4, czwartek, 17 sierpnia 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) wciąż przebywa w szpitalu, gdzie jest maltretowana przez jedną z pielęgniarek przekupionych przez Eufrasię (Gabriela Roel). Do tej pory jedynie Davidowi (Alberto Guerra) udało się zdobyć zaufanie dziewczyny. Kwiaciarka coraz bezpieczniej czuje się u boku Balmacedy, na co nie może spokojnie patrzeć Diego (Daniel Elbittar).

W 110. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" w rezydencji Santanderów niespodziewanie zjawia się policja. Iran (Cecilia Ponce) jest przesłuchiwana. Kobieta wypiera się udziału w porwaniu Dieguita, zaprzecza też jakoby wiedziała, gdzie przebywa Nelson (Ramiro Tomasini).

Ku zaskoczeniu Diega, Iran w końcu zgadza się podpisać papiery rozwodowe.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Monika
Czemu akurat Dawid umrze taki dobry jest niech w końcu złapią Nelsona i wspólników jego a z tej Iran to wydra Tak jak jej matka a wyda się w końcu kto zabił Gabriela i czy ktoś pszylapie [wulgaryzm]ke olwido ze widzi i ona jest morderczynia
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn