"Twoja twarz brzmi znajomo". Piotr Gąsowski przerobił scenę z "Misia". W nowej odsłonie Tomasz Kammel i "Cud życia"

Redakcja Telemagazyn
Piotr Gąsowski zaproponował nowe odczytanie kultowej sceny z "Misia". Trafił w dziesiątkę?AP Photo
Piotr Gąsowski zaproponował nowe odczytanie kultowej sceny z "Misia". Trafił w dziesiątkę?AP Photo
4 kwietnia Telewizja Polska wyemitowała koncert "Cud życia", zapowiadany przez Tomasza Kammela. Prezenter zwrócił się wówczas do siedzącego w pierwszym rzędzie prezesa Jacka Kurskiego i jego ciężarnej żony, nazywając ich nienarodzoną jeszcze córkę "cudem życia". Do tego zdarzenia bardzo dowcipnie odniósł się Piotr Gąsowski.

Piotr Gąsowski dogryzł Tomaszowi Kammelowi?

Piotr Gąsowski, z temperamentu i doświadczenia kabareciarz, nie mógł podarować Tomkowi Kammelowi jego zachowania przed rozpoczęciem koncertu. W uniżonym zachowaniu prezentera wobec jego szefa dostrzegł zbytnią i niepotrzebną nadgorliwość. By leciutko i dowcipnie mu dogryźć, nieco przerobił scenę z "Misia"Stanisława Barei i stwierdził, że klip nadaje się teraz na Światowy Dzień Wazeliny.

Moi drodzy❤️! „Miś” powrócił w nowej odsłonie????!!! A taki filmik proponuję na Światowy Dzień Wazeliny!!!????????????Data do ustalenia! Macie jakieś propozycje?! A co do Tomka... Tomek! @tomaszkammel Mimo wszystko uważam, że jesteś prezenterem pierwszej klasy! I to jest , z pewnością, niepodważalne! I tak uważam nadal! Ale, jako, że jestem też „kabareciarzem”, nie mogłem sobie odmówić podzielenia się z moimi followersami tym filmowym skojarzeniem! I ... wielkim zdziwieniem! ????Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich! ????Gąs P.S. A tak po ludzku i po ojcowsku ... przyłączam się do gratulacji z powodu „cudu życia”! - napisał Gąsowski na Instagramie.

W oryginalnej scenie aktor Jerzy Turek odtwarza w niej Wacława Jarząbka, trenera II klasy w klubie sportowym "Tęcza", którego prezesem jest Ryszard Ochódzki - w tej roli Stanisław Tym. W swojej pomysłowej przeróbce Piotr Gąsowski "podstawił" pod Jarząbka Tomka Kammela, a wazeliniarski wywód skierował do prezesa Kurskiego.

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej telewizji pan prezes Kurski Jacek, tak wiele mu zawdzięczam. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki, to nie ludzie to wilki. To mówiłem ja, Kammel Tomasz, trener II klasy. Niech żyje nam prezes sto lat - mówi w klipie Gąsowski.

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kolos
Jak nie lubię Piotra Gąsowskiego, tak pomysł przeróbki fenomenalny.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn