"Wieczna miłość". Neslihan Atagül odeszła z serialu "Córka ambasadora"! Zastąpi ją Tuba Büyüküstün!

Kamila Glińska
Fani tureckiego serialu "Córka ambasadora" ("Sefirin Kizi") przeżyli szok, gdy okazało się, że grająca główną rolę Neslihan Atagül odchodzi z serialu. Co ciekawe, zamiast niej na ekranie pojawi się Tuba Büyüküstün, którą znamy m.in. z "Meandrów uczuć".

Tuba Büyüküstün zamiast Neslihan Atagül

Twórcy serialu "Córka ambasadora" ("Sefirin Kizi") wydali oświadczenie, w którym informują, że ze względu na problemy zdrowotne, Neslihan Atagül nie może dalej pracować na planie. Scenariusze zostały zmienione, a uwielbiana przez polskich widzów Nihan z "Wiecznej miłości" nie pojawi się w nowych odcinkach. Sama Atagül podziękowała wszystkim swoim fanom i wyraziła nadzieję, że wkrótce będą ją oglądać w nowej produkcji.

Komentatorzy twierdzą, że prawdziwa przyczyna odejścia Neslihan jest inna od tej oficjalnej. Mówi się, że aktorka miała za złe scenarzystom, że jej bohaterka porzuciła swoją córkę i wyjechała. Tego typu zachowania nie są bowiem dobrze postrzegane przez tureckie społeczeństwa.

Pewne jest jedno - zamiast Neslihan Atagül, u boku Engina Akyürka ("Grzechu Fatmagül") w serialu "Córka ambasadora" pojawi się inna aktorka. Będzie to Tuba Büyüküstün, która występowała już z Akyürkiem w "Kara Para Aşk". Polscy widzowie znają ją także z "Meandrów uczuć". Czy to będzie dobra zmiana?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

f
fan tureckich seriali
Ogłądałem Tubę w 3 pozycjach: Asi, Gonulcelen.i Kara para ask. W Asi obot Murata Yildrima wyszło świetnie. Gonulcelen to próba powtórzenia Asi, Kara Para Ask to już porażka, Wejście do Sefirin Kizi, to wiele nadziei nie daje ponieważ Tuba - do takiej roli trochę nie pasuje.
N
Nick
Do mm5 to jedyna turecka aktorka która nominowano do nagrody Emmy taka to beznadziejna aktorka jesteś żałosny
O
Olimpiada49
Tuba to nie tylko piękna kobieta, ale też znakomita aktorka i kobieta o wielu talentach. Jest też ambasadorką UNICEf.
m
mm5
Tuba to niewątpliwie piękna kobieta, ale aktorka beznadziejna. Oglądałam "Córkę ambasadora" i z nie wyobrażam sobie tego serialu .
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn