"Więzień miłości" odcinek 79. w piątek, 14.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv
Zehra (Hazal Subasi) postanowiła umówić się z Yenerem (Musab Ekici) i ostatecznie powiedzieć mu, żeby dał jej spokój. Towarzyszy jej w tym Leyla (Berna Üçkaleler). Okazało się też, że scyzoryk znaleziony po włamaniu do warsztatu nie jest własnością Rüstema.
W 79. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra postanawia ostatecznie rozmówić się z Yenerem. Umawia się z nim w restauracji, a w ukryciu czeka Leyla. Zehra prowokuje Yenera do tego, aby opowiedział o wszystkich swoich przewinieniach, później okazuje się, że Leyla wszystko nagrała!
Między Korayem (Halit Erman Ersoy) i Yenerem dochodzi do szarpaniny z powodu scyzoryka znalezionego w warsztacie Salima (Ali Çoban). Alev (Ezgi Baran) zabiera z firmy dokumenty związane z przetargiem i Demir (Umut Aksoy) musi odwołać ważne negocjacje.
