XI Płocka Noc Kabaretowa "Kobieta pracująca" 30 kwietnia w Polsacie! Kto wystąpi?

Kamila Glińska
Katarzyna Pakosińskamedia-press.tv
Katarzyna Pakosińskamedia-press.tv
Paranienomalni, Marcin Daniec Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów to tylko część z gwiazd, które zobaczymy 30 kwietnia podczas XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Salwy śmiechu, doskonałe premierowe skecze i piosenki połączy hasło przewodnie wieczoru - "Kobieta pracująca". Bezpośrednia transmisja w Telewizji Polsat o godzinie 20.00.

30 kwietnia po raz jedenasty Płock zmieni się w stolicę polskiego kabaretu, a wszystko to za sprawą otwierającej sezon plenerowych występów XI Płockiej Nocy Kabaretowej. W amfiteatrze nad Wisłą artyści zmierzą się z legendą kobiety pracującej. Ta najsławniejsza, wykreowana przez niezapomnianą Irenę Kwiatkową w kultowym "40-latku" może być tu tylko jednym z przykładów, bo w dzisiejszych czasach kobieta podejmuje się różnych zadań i w większości cytując tę klasyczną postać - "żadnej pracy się nie boi". Płeć piękna pracuje ciężej, często na kilku etatach doskonale radząc sobie zarówno z zawodowymi wyzwaniami jak i w domu. Artyści kabaretowi będą więc mieć spore pole do popisu w poszukiwaniu najbardziej zapracowanej kobiety w Polsce. Miejscem castingu będzie płocka scena, a całość poprowadzi prawdziwa kobieta pracująca – Katarzyna Pakosińska, którą wspomoże kabaret Nowaki.

Warto będzie spędzić ten wieczór przed telewizorem, by przekonać się, jakie absolutnie premierowe skecze przedstawią gwiazdy polskiej kabaretowej sceny. W poszukiwaniach kobiety pracującej wezmą udział: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Kabaret K2 oraz Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska. W Płocku po raz pierwszy przed tak dużą publicznością telewizyjną wystąpią również laureatki tegorocznej Paki, czyli piękne dziewczyny z kabaretu A jak.

Katarzyna Pakosińska: "Lubię być sobą"

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn