"Singielka to nowy serial TVN emitowany od 6 października 2015 r. w dni powszednie o godz. 17:25. Stacja zdecydowała, że od 30 listopada produkcja będzie nadawana tuż po "Na Wspólnej", czyli od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Serial ma poprawić wyniki pasma, z którym stacja ma ostatnio problemy.
CZYTAJ TAKŻE:
"SINGIELKA" ODCINEK 29. MIKOŁAJ PROPONUJE ELCE ZWIĄZEK!
CZY "SINGIELKA" TO TAKŻE SERIAL DLA MĘŻCZYZN? [WIDEO]
Obecnie w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 można oglądać serial paradokumentalny "Ten moment", który pod koniec września zastąpił inną pozycję tego typu - "Wesołowska i mediatorzy". Program Anny Marii Wesołowskiej został przeniesiony do TVN7. Z kolei w środy o godz. 20:50 TVN nadaje obecnie reality-show "Kto poślubi mojego syna?", a w czwartki - "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. W grudniu odcinki kończące sezon tych dwóch produkcji widzowie zobaczą o godz. 21:30.
Oznacza to, że na dawną porę emisji, czyli na godz. 17:00 powróci "Ukryta prawda". "Szkołę" ponownie będzie można oglądać o godz. 16:00, a "Rozmowy w toku" o godz. 15:00.
"Singielka" opowiada o dziennikarce Elce (Paulina Chruściel), która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza dokładnie w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Zaczyna chodzić na randki, a swoje perypetie opisuje w felietonach pod pseudonimem "Singielka". Na ekranie pojawiają się także m.in. Mateusz Janicki, Filip Bobek, Julia Kamińska, Izabela Kuna, Karolina Gorczyca, Dorota Pomykała czy Dominika Gwit.
