"Żony Hollywood". Z kim Eva D'Angelo chodzi na zakupy? Ile wydaje na ubrania? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Przed nami nowy odcinek 3. sezonu programu "Żony Hollywood". Zobacz fragment, w którym Eva D'Angelo wybiera się na zakupy!

"ŻONY HOLLYWOOD" ODCINEK 6. W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 22.30, W TVN

"ŻONY HOLLYWOOD" ODCINEK 6. W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 22.30, W TVN

Eva D’Angelo jest bardzo związana ze swoją córką – Michelle. Często pyta ją o radę w kwestiach modowych. I choć panie różnią się zasadniczo w kwestiach stylu, to lubią razem wyskoczyć na zakupy. Wspólny shopping matki i córki potrafi przybrać formę sportu ekstremalnego, ale jedno jest pewne - każda z nich ukończy ten maraton sklepowy z sukcesem.

O jakie stroje powiększy się kolekcja najdroższych światowych marek Evy D’Angelo? Czy nowy zakup przebije sukienkę za prawie dwadzieścia tysięcy złotych? Czy imponujący zbiór limitowanych kolekcji torebek i butów wzbogaci kolejny unikatowy egzemplarz?

Zobacz wyjątkowy fragment nowego odcinka!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn