Do premiery nowego programu TVN "Azja Express" coraz bliżej, a media coraz częściej rozpisują się o rzekomych konfliktach, jakie panowały na planie show. Jednym z nich jest spór na linii Włodarczyk - Szulim. Niedawno pojawiły się informacje, z których wynika, że Agnieszka Włodarczyk podchodziła do prowadzącej programu z dużą rezerwą, bo świetnie pamięta, jak ta wyśmiewała ją w swoim programie "Na Językach". Według plotek na planie "Azja Ekpress" dochodziło między nimi do wielu nieprzyjemnych sytuacji.
Aktorka postanowiła skomentować te plotki na swoim profilu społecznościowym. We wpisie zapewniła, że miała z Agnieszką Szulim bardzo dobry kontakt:
Czy mnie coś ominęło? Jeśli tak ma wyglądać promocja naszego programu to strach się bać. Aga Szulim była pozytywnie nastawiona do uczestników,nie zauważyłam fochów ani skwaszonej miny...Zawsze była uśmiechnięta i pomocna. Nie przypominam sobie również żebym kogokolwiek buntowała przeciwko Niej...Większego g...dawno nie czytałam - napisała.
Co o tym myślicie? Czekacie na premierę "Azja Ekpress"?
CZYTAJ TAKŻE:
AGNIESZKA SZULIM POPROWADZI "AZJA EXPRESS" W TVN [ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS". ROZENEK, LIS, MAJDAN, MIKO, WŁODARCZYK I KACZORUK UCZESTNIKAMI PROGRAMU [ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS". MAŁGORZATA ROZENEK: BEZ RADZIA BYM NIE PRZETRWAŁA [WIDEO]

Gdyńska Arka postawiła się Treflowi Sopot
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Kinga Rusin wróci do "Dzień dobry TVN"?! Tylko u nas sensacyjne szczegóły
- Ekspertka o piosence Gardias: "W studiu można zdziałać cuda". Mocne słowa!
- Internauci bezlitośnie krytykują Teresę Werner. Ale jej się oberwało!
- Tak Drzyzga zachowuje się poza kamerami. Skórzyński opowiedział nam o jej natręctwach