"Barwy szczęścia" odcinek 2630. we wtorek, 10.05.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv
Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) dowiedziała się, że ma guza piersi. Na szczęście dzięki Jerzemu (Bronisław Wrocławski) szybko zareagowała, a w 2630. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie dzień jej operacji.
Jerzy odwiedzi żonę w szpitalu, a ta wręczy mu kartkę, na której spisze listę spraw do załatwienia, jeśli stanie się najgorsze. - Sprawy, których nie zdążyłam uporządkować. Spisywałam je w nocy. Lepiej być przygotowanym na wszystko - powie mężowi.
Małgorzata nie będzie pewna, czy obudzi się po operacji, ale Marczak będzie ją cały czas wspierał. Niecierpliwie będzie czekał po salą operacyjną, a zabieg się wydłużył. - Zaczynam się bać. Operacja już dawno powinna się skończyć - powie w rozmowie z Natalią (Maria Dejmek) i Malwiną (Joanna Gleń). Na szczęście w końcu zabieg się skończy, ale lekarz poinformuje go, że doszło do komplikacji. - Pani Małgorzata źle zareagowała na znieczulenie. Musieliśmy zmienić anestetyki. Ale... udało się usunąć całego guza razem z węzłem wartowniczym, a materiał został od razu wysłany do badania histopatologicznego - uspokoi Jerzego.
Czy wszystko poszło dobrze i Małgorzata się wybudzi? Co wykażą kolejne badania? Tego dowiemy się wkrótce!
