"Big Brother". Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska o swojej miłości: To jest jak z bajki

Kamila Glińska
fot. instagram.com/fit__and__fly/
fot. instagram.com/fit__and__fly/
Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew to nie jedyna para, która zrodziła się dzięki programowi "Big Brother". Miłość dopadła także Angelikę Głaczkowską i Igora Jakubowskiego. Jak teraz wygląda ich wspólne życie?

Angelika i Igor z "Big Brothera" - miłość kwitnie!

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, którzy poznali się w programie "Big Brother" TVN7 wciąż są razem! Kiedy pojawili się na "domówce" w Domu Wielkiego Brata tuż przed rozpoczęciem 2. edycji widać było, że ich miłość kwitnie!

Jak się okazuje, Igor i Angela mieszkają ze sobą już od jakiegoś czasu i często zdarza się tak, że są razem przez 24 godziny na dobę. - Najlepsza rzecz, jaką wynieśliśmy z tego programu to to, że mamy siebie nawzajem - stwierdza Igor. Angela dodaje przy tym, że Igor jest męską wersją jej samej. - Czasami coś sobie pomyślimy i oczekujemy od drugiej osoby, że nagle wpadnie na to, o co nam chodzi. I u nas właśnie tak jest - zdradza.

- Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, co mnie spotka to powiedziałabym, żeby stuknął się w głowę (...) Warto jest starać się dla kogoś i życie singla wcale nie jest takie fajne - podsumowuje Angelika. Jak teraz wygląda ich życie? Zobacz wideo!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn