"Cisza nad rozlewiskiem" odcinek 2. Kasia umrze na cmentarzu!

Redakcja Telemagazyn
"Cisza nad rozlewiskiem" odcinek 2. (fot. AplusC)
"Cisza nad rozlewiskiem" odcinek 2. (fot. AplusC)
Już w drugim odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Kasia odwiedzi na cmentarzu Czarka i... zaśnie.

"CISZA NAD ROZLEWISKIEM" ODICNEK 2. W NIEDZIELĘ, 14.12.2014 O GODZ. 20:25

"CISZA NAD ROZLEWISKIEM" ODICNEK 2. W NIEDZIELĘ, 14.12.2014 O GODZ. 20:25

Kasia (Agnieszka Mandat) regularnie odwiedza ukochanego Czarka na cmentarzu. Jej ukochany zmarł już wiele lat temu, ale wciąż zajmuje ważne miejsce w sercu przybranej siostry Basi (Małgorzata Braunek).

W 2. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" Kasia zacznie rozmowę z Czarkiem: "Tęsknię za Basią... I chcę, żeby już przyjechała. I chcę, żeby Sławek wrócił do Pauli. I żeby znowu było lato. Żeby wszyscy wrócili nad rozlewisko!". Następnie zamknie oczy i zaśnie.

Dołączy do niej Małgosia (Joanna Brodzik), która początkowo pomyśli, że Kaśka drzemie. Szybko zauważy jednak, że kobieta, która wielokrotnie była dla niej podporą w trudnych chwilach nie żyje. Wszyscy mieszkańcy rozlewiska pogrążają się w żałobie.

CZYTAJ TAKŻE:
"CISZA NAD ROZLEWISKIEM". PAULA BĘDZIE MIAŁA ROMANS Z PIOTREM?
AKTORZY "CISZY NAD ROZLEWISKIEM" WSPOMINAJĄ PRACĘ Z MAŁGORZATĄ BRAUNEK [WIDEO]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn