"Czar par" odcinek 7. i 8. Mariusz Czerkawski gościem specjalnym! Kto najlepiej jeździł na rolkach? Która para pożegnała się z programem?

Krzysztof Połaski
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Za nami 7. i 8. odsłona programu "Czar par". Gościem specjalnym show był Mariusz Czerkawski, a pary musiały zmierzyć się w kilku skomplikowanych konkurencjach. Szczególnie jazda na rolkach mogła okazać się widowiskowa!

"Czar par" odcinek 7. - co się wydarzyło?

W kolejnej odsłonie „Czaru par” do rywalizacji stanęło 12 małżeństw. Pary odpowiadały na podchwytliwe pytania, pokonywały tory przeszkód i łamały głowy nad trudnymi zadaniami, żeby awansować do kolejnych odcinków i w grudniowym finale powalczyć o największą wygraną w polskiej telewizji – 300 000 zł! O takie pieniądze wręcz należy zawalczyć!

W eksperckim fotelu zasiadł najsłynniejszy polski hokeista – Mariusz Czerkawski. Juror – ekspert przygotował dla uczestników specjalne zadanie: jedna osoba z pary musiała założyć rolki i strzelić jak najwięcej goli do bramki. Czy wyzwaniem okazała się dl par jazda na rolkach, czy bardziej mieli problemy z celnością? Działo się! W innym zadaniu panie będą musiały rozpoznać dłoń własnego męża, dotykając tylko jej wnętrza. Emocji nie brakowało, ale niektóre z pań naprawdę dobrze znają budowę dłoni swoich mężczyzn! Chociaż było też, że niektóre panie wybierały tego samego partnera!

A co powiecie na graffiti? To był temat kolejnej konkurencji, gdzie partnerzy musieli wykazać się talentem malarskim i stworzyć logo swojej pary. Widać, że zawodnicy są bardzo kreatywni. Nie brakowało też wzruszeń, szczególnie w momencie, gdy jedna z par przyznała, że stracili dziecko. Teraz starają się trwać i jakoś scalić na nowo swój związek, jednak trudno pogodzić się z taką tragedią.

Po tym zadaniu w klasyfikacji prowadzili Tusia i Daniel. Śmiało można powiedzieć, że są jednymi z faworytów programu "Czar par". Także w konkurencji z rolkami poradzili sobie doskonale, więc mogli wysłuchać jak chwali ich sam Mariusz Czerkawski. To umocniło ich tylko na pozycji lidera. Następnie przyszedł czas na test wiedzy o życiu mężczyzn i kobiet. Pytania przerosły niektóre pary! Jak można pomylić Janusza Gajosa z Bogusławem Lindą!

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zwycięzcami odcinka okazali się Tusia i Daniel! 77,6 punktu robi wrażenie! A ponadto to już drugie zwycięstwo tej pary! Niezły wynik, jak na małżeństwo z 4-miesięcznym stażem. Za to w dogrywce zmierzyły się ze sobą pary Beata i Tomasz, Ilona i Marek oraz Dorota i Krzysztof.

Z PROGRAMU "CZAR PAR" ODPADLI DOROTA I KRZYSZTOF

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn