"Druga szansa" odcinek 8. Mikołaj Roznerski żigolakiem Starczyńskiej! Producentka zapłaci mu za seks! [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Już niebawem w serialu "Druga szansa" pojawi się Mikołaj Roznerski. Aktor zagra kochanka Starczyńskiej, która po upojnej nocy zapłaci mu za seks! Czy producentka seriali zdecyduje się na romans z dużo młodszym mężczyzną? Zobaczcie gorące zdjęcia!

"Druga szansa" odcinek 8. s. 2. - TVN, poniedziałek, 24 października 2016, godz. 21:30

"Druga szansa" odcinek 8. s. 2. - TVN, poniedziałek, 24 października 2016, godz. 21:30

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w 2. sezonie "Drugiej szansy" pojawi się Mikołaj Roznerski. Aktor znany widzom z serialu „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Marcina Chodakowskiego, zadebiutuje w 8. odcinku "Drugiej szansy", który będziemy mogli zobaczyć już pod koniec października.

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". ADAM PODRYWA MONIKĘ! BORECKA ZAPOMNI O MARCINIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Roznerski wcieli się w serialu w postać młodego aktora, Kamila, któremu wpadnie w oko Anna Starczyńska (Katarzyna Herman). Samotna producentka seriali okaże się łasa na komplementy i jeszcze w tym samym odcinku spędzi z młodym aktorem upojną noc w hotelu! Następnego dnia, zakłopotana Starczyńska wymknie się z pokoju, zostawiając kochankowi pieniądze za seks.

Młody aktor będzie liczył jednak na coś więcej, bo po przebudzenie wścieknie się za to, że kochanka potraktowała go jak męską prostytutkę. Niedługo potem wyzna jej, że wiek nie ma dla niego znaczenia, a Anna bardzo mu się podoba. Tylko czy Starczyńska jest zainteresowana romansem z dużo młodszym mężczyzną?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn