"Dziewczyny z Dubaju". Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. rocznicę ślubu! Pokazali zdjęcia sprzed lat

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Beata Ścibakówna i Jan Englert świętowali ostatnio 25. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka opublikowała w sieci archiwalne zdjęcia z uroczystości. Jak aktorska para prezentowała się w dniu ślubu?

Beata Ścibakówna i Jan Englert są razem już 25 lat. Poznali się, kiedy Englert był rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej, Ścibakówna była jego studentką. 2 września 2020 r. para świętowała srebrne gody.

25 Lat temu .... 25 Lat Małżeństwa???? Dzisiaj Srebrne Wesele - napisała Beata Ścibakówna na Instagramie.

Z tej okazji aktorka opublikowała w sieci również kilka zdjęć z ceremonii. Jak Beata Ścibakówna i Jan Englert wyglądali 25 lat temu, kiedy sformalizowali swój związek? Ich ślubne zdjęcia zachwyciły internautów.

W komentarzach posypały się najlepsze życzenia!

Moje gratulacje ❤️ Kolejnych szczęśliwych lat razem

Uśmiechu każdego dnia tak pięknego jak w owym wyjątkowym dniu z przed 25 lat ????????????

Gratulacje i dużo szczęścia na następne lata❤️????❤️????❤️

Przypominamy, że Jan Englert i Beata Ścibakówna zagrali ostatnio w głośnym filmie Dody "Dziewczyny z Dubaju", który ma ujawnić całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”. Film ma trafić do kin ‪22 stycznia 2021‬ roku.

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NaM - Podlaskie ligawki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Patka
Moi rodzice będa mieli niedługo rocznicę ślubu, również 25 już z rodzeństwem wymieniamy się pomysłami co możemy im kupić. Na pewno dostaną irobota, a co do reszty prezentów musimy się jeszcze dogadać. Zastanawiamy się nad urządzeniem przyjęcia niespodzianki i zaproszeniem rodziny i najbliższych.
R
Realia
Kiedy zostawia sie żone mlodosci to nie jest to oky , czy mozna byc szczesliwym po czyms takim ? Mozna , jak sie nie ma sumienia i tu tak jest w tym wypadku
D
Dog
Jesteście świetną parą wyglądacie super tak trzymać pozdrawiam
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn