"Elif" odcinek 417. w poniedziałek, 4.02.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv
Kenan (Volkan Çolpan) zapewnił Melek (Selin Sezgin) o szczerości swoich uczuć i w końcu mogło dojść do ich ślubu. Obecne przy wszystkim były oczywiście Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Tugce (Zeynep Öğren). Ze szpitala uciekła jednak Arzu (Cemre Melis Çınar) i podpaliła domek, w którym Kenan, Melek, Tugce i Elif czekali na przybycie urzędnika.
W 417. odcinku serialu "Elif" mija sześć miesięcy od tragicznego pożaru, w którym zginęli Kenan i Tugce. Rodzina Emiroğlu nie może podnieść się po stracie, pogarsza się również ich sytuacja materialna. Melek zatrudnia się w pracowni krawieckiej. Elif poznaje Yusufa, właściciela antykwariatu sąsiadującego ze szwalnią. Mężczyzna ratuje dziewczynce życie, gdy ta o mało nie zostaje potrącona przez samochód.
Selim (Emre Kıvılcım) robi wszystko, żeby wyciągnąć firmę z tarapatów. Serdar (Hakan Bozyiğit) rozpacza po stracie córki, a winą za to, co się stało obarcza rodzinę Emiroğlu i Arzu. Gonca (Dilara Yüzer) stara się wyciągnąć męża z depresji. Veysel (Hasan Ballıktaş) i Murat (Batuhan Soncul) wynajmują lokal, w którym zamierzają prowadzić sklep z konfekcją.
