„Farma 4”. Danka wyleci z programu jeszcze w tym tygodniu? Widzowie już wiedzą!

Redakcja Telemagazyn
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
4. edycja programu „Farma” zdaje się elektryzować widzów, jak żadna inna do tej pory. Spora w tym zasługa Danuty, jednej z najbardziej krytykowanych przez fanów show bohaterek. Czyżby niebawem miała ona opuścić „Farmę”? Zdaniem telewidzów wiele na to wskazuje!

Danuta wyleci z „Farmy” jeszcze w tym tygodniu?

Najnowsza, 4. edycja programu „Farma” z pewnością na długo pozostanie w pamięci telewidzów. Wszechobecne konflikty, knucia i awantury zdają się wykraczać na niespotykaną dotąd skalę. Zdecydowana większość z negatywnych wydarzeń w programie ma związek z jedną osobą. Odkąd Danuta Gołębiewska pojawiła się na farmie, elektryzuje zarówno większość farmerów, jak i telewidzów, którzy liczą na to, że charyzmatyczna 39-letnia w końcu pożegna się z show.

Danka wyleci z „Farmy” jeszcze w tym tygodniu? Widzowie już wiedzą!
Danka wyleci z „Farmy” jeszcze w tym tygodniu? Widzowie już wiedzą!
materiały Polsat

Czyżby marzenia większości farmerów i telewidzów miały się niebawem spełnić? W obecnym tygodniu Danka jest jedną z trzech osób zagrożonych nominacją i wiele wskazuje na to, że lada chwila może walczyć o swoje być albo nie być w programie.

W ostatnim czasie media społecznościowe „Farmy” zalała lawina komentarzy telewidzów, którzy nie dają Danucie najmniejszych szans na przetrwanie i myślami widzą już ją wracającą do domu. Część z nich twierdzi tak ze zwykłej niechęci do Danki, inni zaś argumentują to tym, że pozostali farmerzy w przypadku jej przegranej, będą chcieli się jej pozbyć. Pojawiają się także głosy sugerujące odpadnięcie Danki ze względu na zasady wyboru kolejnych farmerów tygodnia w programie.

Kolejny pojedynek i trudno powiedzieć kto wygra a kto pod głosowanie, chcą aby Dana wypadła i ja też tego chcę ale to jeszcze nie jest mówione. Teraz mam nadzieję że Dana kierunek dom

Może tak być że 2 osoby wylecą. Wśród tych 2 osób musi być Danka

Z tego co mysle zostaly 2 tygodnie czyli 1 farmerr tygodnia bo w finale nie ma farmera. Nie mogą sie powtarzac wiec zostaje Kaja i Ananas. Wiec wywalą Erwina albo Danke

Jeśli będą głosować, Danka nie ma szans

Obstawiam pojedynek - Erwin wygra a Kaja i Danka do głosowania i Danka odpadnie - czytamy w komentarzach na Facebooku „Farmy”.

Myślicie, że przewidywania telewidzów faktycznie się sprawdzą?

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn