Spis treści
Kto znalazł się w finałowej trójce „Farmy 4”?
Za nami ostatnie pojedynki w programie „Farma 4”. Żaneta już miała miejsce w finałowej trójce. Drugim finalistą został „Bandi”, który okazał się najlepszy w wodnej rywalizacji i to mimo tego, że osobiście... boi się wody! Ostatnim finalistą okazał się „Surfer”, który pokonał Kaję.

Michał „czarną owcą” tej edycji „Farmy”
Nie da się ukryć, że ostatnie odcinki „Farmy 4” były szeroko komentowane przez widzów. Najczęściej fani show dawali pokaz swojego niezadowolenia z powodu zachowania Michała, który knuł, knuł i.... w efekcie odpadł przed samym finałem. Strategia nie okazała się skuteczna. Podczas finałowego odcinka „Farmy 4”, który transmitowany był na żywo, Michał postanowił przeprosić za swoje zachowanie. Sam przyznał, że był czarną owcą tej edycji, tłumacząc się - pół żartem, pół serio - że jego zachowanie mogło wynikać z... głodu!
Wiele do powiedzenia nie miała też Patrycja, która jedynie przyznała, że była dobrze przydzielona do ekipy zamieszkującej stodołę. Z kolei Danuta trochę żałowała, że nie udało jej się dotrzeć do finału, ale dodała, że w jej postępowaniu zawsze jest jakiś wyższy cel.
„Farma 4” WYNIKI
Głosami widzów trzecie miejsce w programie „Farma 4” zajął „Surfer”. Nie było tutaj większego zaskoczenia. Drugie miejsce zajęła Żaneta.
Zwycięzcą programu „Farma 4” został Bronisław „Bandi” Bandyk, który zdobył Złote Widły, tytuł Superfarmera oraz 100 tysięcy złotych!
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl